To report an error or other timing issue, please contact a race official.

Buffalo Bayou Regatta Results

Powered by RedBarn Systems.
Live race results for the Adventurous world!



Surf Skis/ICF K-1 Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
15TEAM MynarPaddlers - Kyle Mynar01:41:21.44 
22TEAM YonleyPaddlers - Thomas Yonley01:44:38.22 
38TEAM PenningtonPaddlers - Brad Pennington01:45:43.20 
43TEAM D YonleyPaddlers - Jonathan D Yonley01:49:14.87 
51TEAM LashwayPaddlers - Robin Lashway02:01:07.40 
64TEAM HartmanPaddlers - Robin Hartman02:10:51.66 
76TEAM MacdonaldPaddlers - Kim Macdonald02:46:52.42 


Surf Skis/ICF K-1 Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
17TEAM JiralPaddlers - Kaitlin Jiral01:53:32.52 


Solo Unlimited Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
131TEAM JonesPaddlers - Brian Jones01:51:22.46 
253TEAM WatersPaddlers - Geoff Waters01:53:16.72 
348TEAM JacobsPaddlers - David Jacobs02:00:06.61 
434TEAM AmodioPaddlers - David Amodio02:02:46.06 
542TEAM StevensonPaddlers - Chris Stevenson02:07:43.78 
632TEAM mcrynoldsPaddlers - veon mcrynolds02:18:45.05 
737TEAM SmithPaddlers - Pharr Smith02:20:05.14 
866TEAM BonuraPaddlers - Matt Bonura02:21:25.34 
957TEAM Daniel HarryPaddlers - Travis Daniel Harry02:22:06.68 
1030TEAM SiersdorferPaddlers - Bill Siersdorfer02:23:32.52 
1156TEAM FroehlichPaddlers - David Froehlich02:25:53.60 
1236TEAM KayPaddlers - Carroll Kay02:33:38.12 
1338TEAM DawsonPaddlers - Steve Dawson02:34:08.67 
1439TEAM GaswintPaddlers - Jason Gaswint02:35:32.38 
1547TEAM Golden Jr.Paddlers - Wendel Golden Jr.02:36:51.83 
1651TEAM HarbourPaddlers - Don Harbour02:45:13.51 
1749TEAM StarzPaddlers - Louis Starz02:45:44.84 
1854TEAM RabePaddlers - Brian Rabe03:10:27.12 
1967TEAM Travis CastanedaPaddlers - Victor Travis Castaneda03:12:54.88 
2033TEAM KasperPaddlers - Michael Kasper03:14:49.62 
2164TEAM RemelsPaddlers - Nic Remels03:26:16.11 
2240TEAM MorrisPaddlers - James Morris03:31:44.74 
2344TEAM McFallPaddlers - Ross McFall04:04:33.30 
2458TEAM GiraltPaddlers - Cesar Giralt04:22:59.28 
2559TEAM WillisPaddlers - Matthew Willis04:58:47.81 
2661TEAM DukePaddlers - Brandon Duke04:58:49.39 


Solo Unlimited Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
155TEAM L JonesPaddlers - Brenda L Jones02:08:32.02 
265TEAM KohutPaddlers - Morgan Kohut02:09:46.57 
343TEAM WatermanPaddlers - Michelle Waterman02:16:17.98 
452TEAM E KAYPaddlers - CHRISTY E KAY02:36:52.84 
541TEAM GreenPaddlers - Annabella Green03:03:58.90 
663TEAM aguirrePaddlers - Jaresy aguirre04:01:20.02 
760TEAM ChavezPaddlers - Madyson Chavez04:22:40.69 


Corporate Cup Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1156Saint Arnold Brewing CompanyPaddlers - Joel Truitt / Brenton Leadingham02:12:04.09 
2105Morgan Group DevelopmentPaddlers - Jimmy Burks / Jacob Burks02:30:39.80 
3106Morgan Group DevelopmentPaddlers - Travis Russell / Tim Medrano02:49:32.55 
4108Clark CondonPaddlers - Travis Termini / Brendan Cloney02:54:02.32 
5109Clark CondonPaddlers - Ben Niefield / Christian Whitehead02:55:34.30 
6133BRH GarverPaddlers - David Ellett / Joe Rojas03:00:21.73 
7110Quinn Emanuel Urquhart & SullivanPaddlers - Karl Stern / Casey Downing03:14:55.72 
8126Charlie ParkerPaddlers - Charlie Parker / Wyatt Dowling03:15:06.66 
9144IDS EngineeringPaddlers - John Herzog / Andrew Williams03:23:46.02 
10119Gillman SubaruPaddlers - Eliel Ramirez / Mark Solis03:38:04.18 
11145Michael FertittaPaddlers - Carlos Cabarcas / Maricel Marquez-Cabarcas03:40:09.60 
12112Quinn Emanuel Urquhart & SullivanPaddlers - Carl Hennies / Daniel Brewster03:48:03.67 
13122Gillman SubaruPaddlers - Carlos Escobar / Jesse Valles04:14:33.30 
14146Huitt-ZollarsPaddlers - Christof Spieler / David Copeland Loredo04:14:48.18 
15125Morales Funeral HomePaddlers - Edgar Sermemo / Carlo Mendo04:17:44.27 
16136BrookfieldPaddlers - Ted Zwieg / Chuck Moore04:43:48.55 


Corporate Cup Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1137BrookfieldPaddlers - Karen Brohn / Carol Watson02:59:46.35 
2103Richards/CarlbergPaddlers - Stephanie Weaver / Jessie Neuendorff03:07:21.98 
3138BrookfieldPaddlers - Arlene Sarmiento / Jennifer Hamilton04:06:54.00 


Corporate Cup Coed

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1107Morgan Group DevelopmentPaddlers - Helena Finley / Gabe Haasma02:11:58.91 
2135BRH GarverPaddlers - Leigh Page / Jackie Burnette02:53:05.49 
3113Quinn Emanuel Urquhart & SullivanPaddlers - Sara Clark / William Clark02:53:27.85 
4114Harris County Precinct 4Paddlers - Kris Linbeck / Cheyne Matzenbacher02:54:42.49 
5142IDS EngineeringPaddlers - Isela Pachiacano / Adam Rodriguez02:55:54.77 
6115Sawyer YardsPaddlers - Will Gauntt / Jo Brunhamer02:56:08.34 
7116Sawyer YardsPaddlers - Madison Webster / Colton Malesovas02:58:56.43 
8139IDS EngineeringPaddlers - Crystal Bradley / Jack Swink03:06:23.87 
9140IDS EngineeringPaddlers - Kameron Pugh / Arianna Gonzalez03:11:40.63 
10143IDS EngineeringPaddlers - Troy Bradshaw / Rachel Poulin03:18:40.29 
11100Shari and Tom FishPaddlers - Tom Fish / Alan Hassenflu03:29:08.25 
12111Quinn Emanuel Urquhart & SullivanPaddlers - Charles Eskridge / Monica Eskridge03:47:56.76 
13124Morales Funeral HomePaddlers - Joe Morales / Gabrielle Gonzales03:52:30.69 
14121Gillman SubaruPaddlers - James Ruiz / Elizabeth Ruiz03:53:49.11 
15123Morales Funeral HomePaddlers - Hector Beltran / Suzelie Solis03:55:44.76 
16117Sawyer YardsPaddlers - Grace Zuniga / Fernando Soto03:58:24.53 
17127Waste ManagementPaddlers - Dixie Meynier / Maurice Maynier04:01:39.63 
18148Huitt-ZollarsPaddlers - Irving Gomez / Gina Gonzalez04:13:12.71 
19118Gillman SubaruPaddlers - Rachel Youngman / Nic Youngman04:18:23.61 
20141IDS EngineeringPaddlers - Alfredo Cabera / Lindsay McGee04:22:33.61 
21149AcademyPaddlers - Chris Woods / Vanessa Woods04:34:44.45 
22128Waste ManagementPaddlers - Rachel Washburn / Will Washburn04:37:22.26 
23147Huitt-ZollarsPaddlers - Juan Ponce / Nataly Torres04:41:25.33 


Corporate Cup Senior

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1132BRH GarverPaddlers - Mike Garver / David Kennedy02:33:32.07 
2102Richards/CarlbergPaddlers - Chuck Carlberg / John Gilmore03:10:46.73 
3101Steve Massad and Bob WrightPaddlers - Bob Wright / Steve Massad03:16:58.58 


Recreational Kayak Short Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1560TEAM KouwePaddlers - Mark Kouwe02:21:23.73 
2533TEAM PershingPaddlers - Derek Pershing02:25:33.83 
3564TEAM LeedsPaddlers - Will Leeds02:26:32.11 
4501TEAM HomerstedPaddlers - Arek Homersted02:31:33.91 
5535TEAM A SmithPaddlers - Mark A Smith02:35:57.86 
6509TEAM HeimannPaddlers - Bob Heimann02:39:45.31 
7522TEAM EllisPaddlers - Nick Ellis02:41:47.50 
8540TEAM NunnPaddlers - Jeff Nunn02:42:02.35 
9514TEAM HambletPaddlers - Trey Hamblet02:51:47.59 
10530TEAM GreenwoodPaddlers - Jeremy Greenwood02:52:02.86 
11555TEAM EldredPaddlers - Mark Eldred02:52:30.05 
12562TEAM GovreauPaddlers - Joseph Govreau02:54:01.58 
13529TEAM H BarnhartPaddlers - John H Barnhart02:55:42.31 
14558TEAM OrtizPaddlers - Jeff Ortiz02:56:08.92 
15538TEAM GriffithPaddlers - Daniel Griffith02:56:35.21 
16517TEAM NelsenPaddlers - Matt Nelsen02:57:54.47 
17523TEAM PerjakPaddlers - Joe Perjak02:59:26.35 
18520TEAM SpiresPaddlers - Jeremiah Spires03:03:16.00 
19506TEAM DawsonPaddlers - Trent Dawson03:05:07.95 
20516TEAM ElliotPaddlers - Robert Elliot03:05:34.16 
21502TEAM RodriguezPaddlers - Gerardo Rodriguez03:05:43.48 
22544TEAM SpauldingPaddlers - Dave Spaulding03:10:46.93 
23572TEAM DuRainePaddlers - Anthony DuRaine03:10:48.56 
24570TEAM SalazarPaddlers - Lizandro Salazar03:12:05.63 
25527TEAM McCaslinPaddlers - Ross McCaslin03:12:57.25 
26542TEAM ConnorsPaddlers - Adam Connors03:13:00.51 
27515TEAM BrejnikPaddlers - Christopher Brejnik03:18:17.80 
28571TEAM PaynePaddlers - Travis Payne03:19:21.90 
29569TEAM PaynePaddlers - Mark Payne03:19:23.58 
30561TEAM NelsonPaddlers - Colin Nelson03:20:29.59 
31532TEAM HusePaddlers - Dale Huse03:22:00.36 
32531TEAM WhitleyPaddlers - Justin Whitley03:26:39.42 
33548TEAM LokkenPaddlers - Roald Lokken03:26:58.81 
34536TEAM McReynoldsPaddlers - Atiba McReynolds03:28:45.22 
35549TEAM HallumPaddlers - Warren Hallum03:41:49.40 
36513TEAM StonePaddlers - Jack Stone03:45:29.28 
37511TEAM StonePaddlers - Matt Stone03:45:32.51 
38554TEAM GoldbergPaddlers - Mark Goldberg03:52:28.54 
39552TEAM CoronaPaddlers - Gabino Corona04:00:45.59 
40567TEAM Antonio MartinezPaddlers - Marco Antonio Martinez04:14:54.85 
41546TEAM TrimblePaddlers - Christopher Trimble04:29:27.36 
42539TEAM JacobPaddlers - Kyle Jacob04:29:30.79 
43566TEAM Jacob The DudePaddlers - Brandon Jacob The Dude04:42:19.21 
44551TEAM JulksPaddlers - Daren Julks04:55:31.24 


Recreational Kayak Short Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1510TEAM Anna-JohnPaddlers - Sandra Anna-John02:40:08.43 
2534TEAM WestbrookPaddlers - Lydia Westbrook02:43:38.08 
3504TEAM PrestonPaddlers - Gaby Preston02:53:20.56 
4547TEAM Lea RitterPaddlers - Tiffany Lea Ritter02:57:46.51 
5563TEAM KosciakPaddlers - Emma Kosciak03:08:12.21 
6556TEAM OrtizPaddlers - Analisia Ortiz03:13:20.34 
7519TEAM JosephPaddlers - Leslie Joseph03:14:49.05 
8545TEAM FengPaddlers - Betty Feng03:23:16.06 
9518TEAM CanditoPaddlers - Ellen Candito03:37:35.05 
10557TEAM NielsenPaddlers - Susan Nielsen04:01:27.03 
11537TEAM Eugenia MoncadaPaddlers - Maria Eugenia Moncada04:03:39.24 
12565TEAM MartinezPaddlers - Esperanza Martinez04:05:55.75 
13521TEAM DonaldsonPaddlers - Patty Donaldson04:12:52.65 
14508TEAM WisePaddlers - Lisa Wise04:13:12.65 
15524TEAM WilsonPaddlers - Staci Wilson04:16:28.17 
16528TEAM ItzPaddlers - Mary Itz04:16:34.37 
17526TEAM HindsPaddlers - Alicia Hinds04:16:38.57 
18525TEAM MartinezPaddlers - Gabriella Martinez04:29:34.70 
19553TEAM HumphriesPaddlers - Michelle Humphries04:31:42.37 
20568TEAM Jacob BugzPaddlers - Kelly Jacob Bugz04:42:27.01 
21512TEAM SegoviaPaddlers - Isabell Segovia04:42:34.05 
22543TEAM SegoviaPaddlers - Priscilla Segovia04:43:45.17 


Recreational Kayak Long Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1702TEAM MurphyPaddlers - Matthew Murphy02:04:42.21 
2713TEAM StarzPaddlers - Andreas Starz02:16:17.28 
3711TEAM OlivieriPaddlers - Joe Olivieri02:18:10.33 
4710TEAM TupkerPaddlers - Peter Tupker02:23:43.05 
5715TEAM HudmanPaddlers - Keith Hudman02:36:01.88 
6716TEAM KuhnenPaddlers - Carl Kuhnen02:52:34.20 
7700Team LeithPaddlers - Wayne Leith02:55:20.37 
8709TEAM CampbellPaddlers - Shaun Campbell02:57:21.51 
9712TEAM BeichPaddlers - Fritz Beich03:05:37.31 
10708TEAM ShippPaddlers - Reid Shipp03:36:17.29 
11705TEAM MaierPaddlers - Eric Maier04:05:26.08 
12704TEAM GhiselinPaddlers - Ed Ghiselin04:07:21.65 
13707TEAM OquendoPaddlers - Bryan Oquendo04:30:16.59 


Recreational Kayak Long Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1714TEAM PenningPaddlers - Carole Penning02:37:27.17 
2701TEAM SimmonsPaddlers - Sandra Simmons02:45:41.89 
3717TEAM BrodbeckPaddlers - Sarah Brodbeck03:18:27.61 
4703TEAM BynumPaddlers - Julie Bynum03:21:10.68 
5706TEAM WooleverPaddlers - Linda Woolever03:37:18.27 


Unlimited

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1807TEAM ElkinsPaddlers - Zach Elkins / Eric Wicker / Nathan Tart / Max Feaster / Dodd Yeager / Phi01:34:42.70 
2806TEAM SmithPaddlers - Mike Smith / John Moore / Mike Dey01:54:54.20 
3809TEAM ZeekPaddlers - Don Zeek / Rebekah Feaster02:12:26.75 
4822TEAM mauldinPaddlers - Keifer mauldin / Jeff jeffus / Darren dodd02:15:05.52 
5815TEAM HicksPaddlers - Grady Hicks / Travis Hicks02:21:21.42 
6825TEAM StonePaddlers - Mark Stone / Kelly Kahler02:30:45.21 
7829TEAM PellerinPaddlers - Carson Pellerin / Conrad Pellerin / Peyton Pellerin02:32:41.27 
8823TEAM GibsonPaddlers - Gary Gibson / Matthew Wagner02:36:05.91 
9824TEAM WilliamsPaddlers - Cameron Williams / Candace Skinner02:36:54.54 
10828TEAM EvansPaddlers - Travis Evans / Daniel Kubacak02:38:38.32 
11811TEAM PlatonPaddlers - Iancu Platon / Constantin Platon02:41:07.12 
12827TEAM HeinemanPaddlers - Beth Heineman / Andrew Heineman02:56:13.53 
13814TEAM KrusePaddlers - John Kruse / Claire Kruse02:56:53.26 
14810TEAM HowsePaddlers - Charles Howse / Mary Alenbratt02:58:24.14 
15812TEAM JonesPaddlers - Kim Jones / Mark Jones03:00:06.75 
16836TEAM RussellPaddlers - Shelley Russell / Kevin Russell03:02:17.48 
17803TEAM DennisonPaddlers - Bradley Dennison / Eric Lane03:02:35.36 
18832TEAM JowersPaddlers - Rob Jowers / Brian Salek / Christian Hahn03:04:52.23 
19840TEAM McGauvranPaddlers - Mark McGauvran / Zach Brewer03:06:30.54 
20837TEAM VallejoPaddlers - Angelica Vallejo / Blair Grisham03:09:37.68 
21808TEAM CookPaddlers - Kimberly Cook / Eva Cook03:09:42.91 
22804TEAM FuPaddlers - Jerry Fu / April Edwards03:14:03.94 
23838TEAM TourekPaddlers - Thomas Tourek / Lauren Heineman03:15:50.15 
24833TEAM GravesPaddlers - Tucker Graves / Will Graves03:17:31.99 
25818TEAM MwemeziPaddlers - Anitha Mwemezi / Frank Mutafungwa03:18:03.50 
26842TEAM SommerPaddlers - Jenny Sommer / Alex Sommer03:21:31.49 
27821TEAM HenryPaddlers - Pat Henry / Blake Bowden03:22:33.63 
28813TEAM HowsePaddlers - Ryan Howse / Joseph Howse Cuatro03:23:45.65 
29802TEAM GallegosPaddlers - Rich Gallegos / Elijah Gallegos03:29:18.59 
30830TEAM LoushinePaddlers - Greg Loushine / Katherine Frisa03:37:12.51 
31831TEAM RimailaPaddlers - Kristoffer Rimaila / Kristen Parker03:40:32.85 
32839TEAM HinnantPaddlers - Frank Hinnant / Kate Hinnant03:47:37.31 
33817TEAM WillisPaddlers - Jerry Willis / Shelly Willis03:52:53.98 
34835TEAM MunozPaddlers - Gennesis Munoz / Sam Salinas03:54:15.45 
35801TEAM WhitlockPaddlers - Anne Whitlock / Michael Skelly03:54:45.38 
36841TEAM ArredondoPaddlers - Daniel Arredondo / Troy Kosub03:58:39.98 
37805TEAM CaseyPaddlers - Jim Casey / Tim Kubicki03:59:07.66 
38826TEAM RogersPaddlers - Mark Rogers / Douglas Rogers04:08:10.08 
39800TEAM PerezPaddlers - Adrian Perez / Ajay Ramado04:25:46.23 


Recreational Canoe Male

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1301TEAM SpainPaddlers - Bob Spain / Ed Jones02:07:35.94 
2352TEAM NicholsPaddlers - Rob Nichols / Bryce Nichols02:14:12.24 
3326TEAM TsePaddlers - Barry Tse / David Nollsch02:15:40.32 
4361TEAM Greg SlotaPaddlers - Dr Greg Slota / Tom Helm02:15:41.42 
5354TEAM JordanPaddlers - Jacob Jordan / Kody Hicks02:21:37.03 
6353TEAM DavisPaddlers - Jeffrey Davis / Michael Davis02:25:16.26 
7348TEAM BensoPaddlers - Chris Benso / Alex Leonard02:26:13.88 
8338TEAM MillerPaddlers - Jarrett Miller / Eric Harris02:30:05.25 
9345TEAM WolfePaddlers - Jayson Wolfe / Christopher Bowes02:34:23.99 
10309TEAM BurnsPaddlers - Patrick Burns / Bart Grasso02:36:29.77 
11336TEAM WilliamsPaddlers - Larry Williams / Jay Williams02:39:10.77 
12316TEAM ScottPaddlers - Russell Scott / Everett Day02:43:49.54 
13329TEAM BrockmanPaddlers - Jerad Brockman / Riley Roach02:46:35.12 
14363TEAM PattonPaddlers - Ben Patton / Mike Malstedt02:47:32.13 
15332TEAM CookstonPaddlers - Emery Cookston / Jim Edmonds02:52:47.97 
16315TEAM GodoyPaddlers - Glenn Godoy / Shane Good02:54:47.16 
17335TEAM DomalakesPaddlers - Drew Domalakes / David Myerson02:58:14.29 
18339TEAM PettibonePaddlers - Nate Pettibone / James Hogan03:12:06.88 
19321TEAM MajoiePaddlers - Remy Majoie / Frederico Allevato03:12:48.55 
20359TEAMPaddlers - Casey / Quillan03:25:46.45 
21328TEAM BascoPaddlers - Jeric Basco / Leroy Ramirez03:31:22.37 
22304TEAM DawePaddlers - Ken Dawe / Matthew Dawe03:33:29.04 
23333TEAM ShannonPaddlers - Greg Shannon / Jerry Shannon03:34:14.11 
24308TEAM SmithPaddlers - Nathan Smith / Percy Sandel03:38:54.21 


Recreational Canoe Female

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1347TEAM TruittPaddlers - Kelly Truitt / Diane Thixton02:14:14.69 
2342TEAM PattersonPaddlers - Rhonda Patterson / Annie Ginnett02:16:06.08 
3302TEAM EmshoffPaddlers - Joy Emshoff / Kila Nixon02:19:11.97 
4356TEAM WhiteheadPaddlers - Kerry Whitehead / Karen Brady02:30:31.49 
5307TEAM HillPaddlers - Susan Hill / Alice McCarthy03:15:22.16 
6327TEAM TaylorPaddlers - Karen Taylor / Lori Stephens03:16:12.05 
7341TEAMPaddlers - LarShary / Lilly Lujan03:58:09.70 


Recreational Canoe Coed

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1337TEAM SandelPaddlers - Matt Sandel / Su Boone02:07:38.40 
2330TEAM BurgosPaddlers - Tina Burgos / Adrian Garrow02:12:30.33 
3300TEAM LindseyPaddlers - Alan Lindsey / Teddy Gray02:18:15.66 
4334TEAM AlmaguerPaddlers - Chris Almaguer / Denise Scioli02:23:19.23 
5350TEAM QuintanaPaddlers - Edgar Quintana / Micah Reynolds02:25:34.01 
6358TEAM KohutPaddlers - Gary Kohut / Laurie Kohut02:30:07.51 
7324TEAM HeringPaddlers - Taylor Hering / Yalda Hamadanian02:32:36.27 
8317TEAM ThorpPaddlers - Richard Thorp / Veronica Sanz02:41:45.99 
9310TEAM KaoPaddlers - Wade Kao / Patricia Dawson02:54:34.24 
10314TEAM RamsaywakPaddlers - Jeanna Ramsaywak / Sean Harbin03:04:50.29 
11322TEAM BrewerPaddlers - Ben Brewer / Barbara Aksamit03:34:18.12 
12346TEAM RodriguezPaddlers - Eleasha Rodriguez / Jordan Cabrera03:37:03.77 
13340TEAM SkolaskiPaddlers - Melissa Skolaski / Ron van Til03:48:30.52 
14331TEAM FordPaddlers - Todd Ford / KK Ford04:07:59.85 
15312TEAM SchroederPaddlers - Eric Schroeder / Denise Schroeder04:10:28.69 
16311TEAM SchroederPaddlers - Mark Schroeder / Mary Schroeder04:26:01.10 
17323TEAM RuizPaddlers - Danesa Ruiz / Jonathan Martensen04:36:00.43 
18320TEAM ScottPaddlers - Tyson Scott / Elizabeth Mak04:39:58.70 
19319TEAM MosesPaddlers - Chris Moses / Doris Zhu04:43:43.53 


Recreational Canoe Senior

PlaceBibTeamMembersTimeNotes
1318TEAM TyronePaddlers - Roy Tyrone / Joe Geisinger02:06:03.59 
2325TEAM MorrisPaddlers - Robert Morris / Greg Patrick02:32:29.27 
3355TEAM HansenPaddlers - Thomas Hansen / Will Blumentritt02:32:41.83 
4343TEAM BrionesPaddlers - Luis Briones / Craig Ahlhorn02:33:11.81 
5344TEAM DunfordPaddlers - Steve Dunford / Skyler Carter02:51:24.64 
 
 
 
For timing information or questions
Contact - Jim Hall